O nás

 
 
 

O nás

MULTI šport je rodinná firma, ktorá pôsobí v oblasti predaja športových potrieb od roku 2003. Našou hlavnou činnosťou je maloobchod, ale venujeme sa aj veľkoobchodu.

V našej ponuke nájdete široký výber potrieb pre hokej, futbal, volejbal, basketbal, hádzanú, florbal, plávanie, tenis, bedminton, stolný tenis, bojové športy. Na svoje si prídu tiež vyznávači skateboardingu, jazdy na kolieskových korčuliach, či posilňovania. Počas 12 rokov existencie sme sa neustále snažili ponúkať našim zákazníkom kvalitné produkty a  neustále rozširovať nami ponúkaný sortiment. 

V súčasnosti sa snažíme uspokojovať potreby našich zákazníkov v troch kamenných predajniach. Pre zvýšenie pohodlia nákupu zákazníkov, ktorí nemajú možnosť navštíviť naše kamenné predajne sme v roku 2013 pristúpili k pretvoreniu našej webovej stránky na eshop.

Okrem rozširovania sortimentu sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť aj kvalitné služby, medzi ktoré patrí: brúsenie korčulí, oprava kompozitových hokejok, nahrievanie korčulí, servis kolieskových korčulí, oprava lôpt, výroba dresov a ich potlač podľa želania zákazníka.

Celý článok...