Ponuka pre futbalové kluby

 
 
 

Ponuka pre futbalové kluby

Vážení predstavitelia futbalových klubov! Do našej ponuky futbalových dresov a tímového oblečenia sme zaradili poprednú svetovú značku JOMA. 

Prinášame vám širokú ponuku dresov, tréningových súprav a vychádzkového tímového oblečenia. Niečo nájdete na našom eshope už teraz (futbalové dresy, teplakové súpravy, bundy do dažďa), ostatné produkty budú pridávané priebežne. No už teraz vám vieme ponúknuť kompletný sortiment značky JOMA.

Španielska značka JOMA pôsobí na trhu už viac ako 50 rokov. Futbalové dresy JOMA si obliekajú hráči klubov popredných európskych súťaží, ako sú Espanyol Barcelona, Villarreal, Atalanta Bergamo, Swansea City, či Toulouse. 

JOMA, to nie sú len futbalové dresy, ale tiež pestrý výber tréningového, či vychádzkového tímového oblečenia. Futbalové dresy, teplákové súpravy, tričká, vetrovky... a ešte oveľa viac...

Futbalové dresy JOMA ... aktuálnu ponuku nájdete TU
Tímové oblečenie ... aktuálnu ponuku (priebežne sa dopĺňa) nájdete TU

To všetko vám vieme ponúknuť za jedinečné ceny! Pre športové kluby poskytujeme výrazné zľavy, preto neváhajte a kontaktujte nás už teraz a my vám radi zostavíme cenovú ponuku.

email: info@multisport.sk
telefón: 0905 300 695