JOMA Victory Lady 812 | MULTI Šport

 
 
 

JOMA Victory Lady 812

Dámska bežecká obuv.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Bežná cena: 49,97 € Vaša cena: 37,47 €
Ušetríte: 25 %
 
:
 
JOMA Victory Lady 812
JOMA Victory Lady 812
JOMA Victory Lady 812
JOMA Victory Lady 812
 

JOMA Victory je bežecká obuv s dobrým polstrovaním,  vhodná na tréning priemernej intenzity. Je určená pre bežcov strednej váhy s neutrálnym dopadom nohy. Je charkteristická nízkou hmotnosťou (250-300gr.) Vy dáte do behu svoje úsilie a bežecká obuv JOMA Victory sa postará o vaše nohy.

Vrchná časť je vyrobená z priedušného nylonu a mikro polyuretánu. Ventilačný systém VTS umožňuje priedušnosť a väčší prietok vzduchu v obuvi. Vrchná časť obuvi vyrobená použitím systému SPORTECH (vstrekovanie gumy), čím sa eliminovali švy a iné pevné amteriály vo zvršku, výsledkom čoho je ľahkosť, pohodlie, väčšia flexibilita a lepšie prispôsobenie chodidlu.

Hrúbka použitého amteriálu je variabilná v závislosti od potreby ochrany a odolnosti tej kotrej časi obuvi. Bežecká obuv JOMA Victory sa vyrába bez vnútorných švov, čo umožňuje úplné prispôsobenie sa nohe. Vďaka tomu Je JOMA Victory veľmi pohodlný a ľahký model. Horná časť obsahuje vystuženie na zvýšenie jej odolnosti, vystuženie na päte zaisťuje lepšiu ochranu a väčší komfort vďaka ergonomickému tvaru systému FIX COUNTER.

Stielka je vyrobená z tepelne tvarovateľného materiálu EVA (penový, ľahký, nárazy tlmiaci materiál), ktorý sa dokonale prispôsobí chodidlu, čo prispieva k odpruženiu topánky tým, že absorbuje náraz každého dopadu nohy pri behu.

Dvojitá podrážka vyrobená z Phylonu (ultraľahký materiál tlmiaci nárazy) s vysokou a nízkou hustotou optimalizuje odpruženie a stabilizuje dopad nohy pri behu. Model Victory využíva tiež technológiu BLOW UP, ktorá zlepšuje hybnosť dezénu a zlepšuje odpruženie vďaka svojej vnútornej konštrukcii vo forme bublín.

Podrážka z gumy s technológiou FLEXO, pozostávajúca z ergonomicky navrhnutých línií podošvy, ktoré poskytujú zosilnený odraz od päty k prstom pri každom kroku. V oblasti päty umožňuje ohýbnie podošvi bez toho, aby to ovplyvňovala hornú časť topánky, čím poskytuje lepšiu priľnavosť a umožňuje prirodzenejší a pohodlnejší krok.